Anatomski model 408

1,440.00ден

Анатомски влечки

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • Бела
 • Кафеава
Јасно
Достава од on 7 - 13 мај, 2024

Висина на ѓон:
5 cm

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа или четка

Број

, , , , ,

Боја

,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).