Detski anatomski sandali - 201

1,320.00ден

Изработени од висококвалитетни материјали со анатомско обликувано газиште од природна кожа и полиуретански нелизгачки ѓон.

 • Беж
 • Златна
 • Розова
 • Сребрена
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Јасно

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа.

Боја

, , ,

Број

, , , , , , , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).