Detski anatomski sandali – 205

1,320.00ден

Изработени од висококвалитетни материјали со анатомско обликувано газиште од природна кожа и полиуретански нелизгачки ѓон.

  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Јасно

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа.

Димензии N/A
Број

, , , , , , , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).