THERMO balzam, 50ml

Original price was: 420.00ден.Current price is: 295.00ден.

За ублажување на напнатоста во грбот, вратот и рамената

  • Силен и долготраен затоплувачки и релаксирачки ефект кој започнува веднаш по нанесувањето.

За ублажување на напнатоста во грбот, вратот и рамената, со ефект на долгорочно загревање. Природни активни состојки се избрани за силен и долготрајно дејство на загревање и релаксација: камфор, каенска пиперка, гавез, зимзелен, рузмарин, бел бор.

ТЕРМОБАЛЗАМ

Пакување:
50ml

Начин на употреба:
Се нанесува на напнати делови од телото (грб, врат, раменици) и нежно се масира за да се подобри ефектот. Ефектот на затоплување започнува за неколку минути, е долготраен и може да се подобри со топла облека.

100% од состојките ги задоволуваат стандардите на природната козметика. 0% вазелин, парабен и парафинско масло.

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).