Универзален балзам со масло од рози и пчеличен восок

360.00ден

Восок од пчели, со масло од чилијанска роза, витамини А, Ц и Е.
Сите овие состојки помагаат во заздравување на испуканите усни и кожа, спречуваат сушење на кожа изложена на УВ зраци, помага во брза регенерацијата на кожата од рани при опекотини, ја намалува хиперпигментацијата, хидрира и ја прави кожата мека и мазна.
Може да се користи за секој дел од телото.

Нема на залиха

Пакуваење:
30г

Начин на употреба:
Нанесете од балзамот на било кој дел од телото

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).