Дневен крем со Coenzyme Q10

360.00ден

Моќниот антиоксиданс Coenzyme Q10 ја штити кожата од прерано стареење создавајќи колаген кој ја прави кожата мазна и цврста. Со употреба на овој крем Coenzyme Q10 продира во кожата и дава одлични естетски резултати зголемувајќи ја сподобноста на кожата да се регенерира и да се одбрани од оштетувања предизвикани од слободните радикали.

Опис

Начин на употреба:
Со лесни движења нанесете на цело лице, врат и деколте.

Нето тежина:
50мл