Ledi anatomic – 632

1,380.00ден

Анатомски кломпи

  • Материјал : природна кожа
  • Газиште : природна кожа
  • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото.

Јасно

Опис

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Дополнителни информации

Димензии N/A
Боја

,

Број

, , , ,

Можеби ќе Ви се допадне и…