Ledi anatomic – 902

1,800.00ден

Анатомски кломпи

  • Материјал : природна кожа
  • Газиште : природна кожа
  • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

Јасно
SKU: ledi902 Категории: , ,

Опис

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Дополнителни информации

Димензии N/A
Боја

, , ,

Број

, , , , ,