Пилинг за усни – Чоколадо Хедера Вита

180.00ден

За сите оние кои се грижат за своите усни
Пилинг за усни кој ја oсвежува, ја прави мазна, пополнета и сјајна.
Хранливите масла измешани со какао путер и ситни честички од кафеав шеќер обезбедуваат пријатен, нежен и сладок пилинг на усните
Направен е од потполно природни состојки, па со вишокот од усните можете и да се засладете.

Опис

Пакување:
10г

Начин на употреба:
Нанесете го пилингот на усните и масирајте со лесни кружни движења. Вишокот од пилингот отстранете го, а потоа нанесете балзам за усни.
Може да се користи 1-2 пати неделно.