Акција!

Детски анатомски сандали – 201

900.00ден

Изработени од висококвалитетни материјали со анатомско обликувано газиште од природна кожа и полиуретански нелизгачки ѓон.

Јасно
SKU: N/A Категорија: Тагови: , ,

Опис

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа.

Дополнителни информации

Димензии N/A
Боја

, , ,

Број

, , , , , , , , , ,