Природен сапун со додаток од козјо млеко – Цимет

84.00ден

Природен рачно изработен сапун

Ароматичните масла од рузмарин, чемпрес, цимет и мандарина овозможуваат подобра циркулација.
Додека маслото од сусам продира длабоко во кожата и ги топи мастните наслаги ицелулитот.

Грубата текстура на сапунот овозможува благ пилинг.

Опис

Пакување:
65г

Можеби ќе Ви се допадне и…