Природен сапун со додаток од козјо млеко – Камилица

84.00ден

Камилицата е еден од најдобрите начини за лекување на воспалената кожа. Одлична е во лекување на изгореници и чирови на кожа. Се користи и за нега на интимните делови. Камилицата допринесува и за здрава, мека и свиленкаста коса.

Опис

Пакување:
65г

Можеби ќе Ви се допадне и…