Природен сапун со додаток од козјо млеко – Мед и путер од какао

84.00ден

Ја храни кожата, интензивно ја навалжнува и и ја враќа еластичноста,го ублажува воспалението и ја чисти кожата. Какао путерот ги намалува борите и го обновува природниот сјај на кожата. Ја штити кожата од
штетните УВ зраци.

Категорија: Тагови: ,

Опис

Пакување:
65г

Можеби ќе Ви се допадне и…