Природен сапун со додаток од козјо млеко – со 30% млеко

84.00ден

pH вредноста на козјото млеко е најблиску до човековата кожа. Со многу витамини и минерали ја храни кожата, ја враќа еластичноста и цврстината, ги елиминира знаците на стареење и го забрзува процесот на ревитализација. Наменет за сите кои имаат проблем со сува и испукана кожа, егзем и псоријаза.

Категорија: Тагови: , ,

Опис

Пакување:
65г

Можеби ќе Ви се допадне и…