Anatomski model 405

1,440.00ден
1,224.00ден

M&J PLUS 405 Анатомски модел

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Беж
 • Бела
 • Камел
 • Кафеава
 • Тегет
 • Црна
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно

Висина на ѓон:
5 cm

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа или четка

Боја

, , , , ,

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).