Ledi sandali 730

2,160.00ден

Анатомски сандали

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Златна
 • Сребрена
 • Сива
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно

Анатомски сандали

Женски сандали, наменети за суво време, кои се карактеризираат со удобност, квалитет и висока функционалност.

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Боја

, ,

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).