UNISEX Anatomski Ledi 90

1,800.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
Јасно
 • Упатство за одржување:
  Бришење со мека и сува крпа
Број

, , , , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).