Anatomski klompi 1002

1,680.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • Б22
 • Беж
 • Тегет
 • Црна
Јасно

Висина на ѓон:
4,5цм

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа или четка

Димензии N/A
Број

, , , , ,

Боја

, , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).