Mashki anatomski klompi 603

1,440.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Бела
 • Тегет
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
Јасно

Висина на ѓон:
4,5цм

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа или четка

 

 

Димензии N/A
Боја

,

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).