Anatomski klompi Ledi 321

1,680.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Беж
 • Тегет
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

 

Боја

,

Број

, , , , ,

Можеби ќе Ви се допадне и…

+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,560.00ден
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,560.00ден
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,800.00ден
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,860.00ден
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,380.00ден
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,980.00ден
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Quick View
1,500.00ден
Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).