Ledi anatomic – 632

1,500.00ден

Анатомски кломпи

  • Материјал : природна кожа
  • Газиште : природна кожа
  • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото.

  • Бела
  • Црна
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Јасно

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Димензии N/A
Боја

,

Број

, , , ,

Можеби ќе Ви се допадне и…

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).