Anatomski klompi Ledi 311

1,440.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Б22
 • Беж
 • Бела-тегет
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно
Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).