Anatomski model 307

1,440.00ден

M&J PLUS 307 Анатомски модел

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Камел
 • Тегет
 • Црна
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно

Висина на ѓон:
6 cm

Начин на одржување:
Бришење со мека и сува крпа или четка

Боја

, ,

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).