Detski anatomski obuvki

900.00ден

Пријатниот природен материјал му овозможува на детското стапало да дише.
Рачно изработена анатомска влошка која пружа мекост за време на носењето и го поддржува правилниот развој на детското стапало.
За дополнителна сигурност во предниот надворешен дел е додадена природна кожа.
Нелизгачки, лесен и флексибилен ѓон за трчање на сите видови подни површини и бескрајни детски игри.

Лепенката овозможува брзо прилагодување на ширината и независност на детето при облекување и соблекување.

 • Розова
 • Тегет
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 21/22
 • 31/32
Јасно
Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).