Ledi anatomic 322

Original price was: 1,780.00ден.Current price is: 1,550.00ден.

Анатомски кломпи

  • Материјал : природна кожа
  • Газиште : природна кожа
  • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

  • 40
  • 41
Јасно

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).