Ledi anatomic 552

1,440.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото и прилагодување по широчина.

 • Бела
 • Црна
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно
 • Упатство за одржување:
  Бришење со мека и сува крпа
Боја

,

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).