MUBB anatomic 8116

1,800.00ден

Анатомски кломпи/сандали 2 во 1

  • Материјал : природна кожа
  • Газиште : природна кожа
  • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото. Со прилагодување на ремчето моделот може да се користи како кломпи или како сандали.

  • Бела
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Јасно

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Боја

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).