Ledi 500/M

1,320.00ден

Анатомски кломпи

 • Материјал : природна кожа
 • Газиште : природна кожа
 • Ѓон : ПУ

Подесиво ремче кое овозможува совршена атхезија со стапалото

 • Бела-тегет
 • Црвена
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Јасно
Достава од on 7 - 13 мај, 2024

Упатство за одржување:
Бришење со мека и сува крпа

Боја

,

Број

, , , , ,

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).