Balzamino - Biovitalis

150.00ден

Создаден за усни кои сакаат да бидат негувани, убави и меки
Длабински ја храни и хидрира усната, ја штити од сушење и пружи беспрекорна мекост и блескав сјај

Раскошното масло од рицинус и сладок бадем ги регенерираат
сувите и испукани усни.
Неодолива слатка комбинација од кокос и портокал и пружи на устата ароматерапевтски wellness.

Ретро пакување – во практична алуминиумска кутија

Пакување: 
15мл

Упатство за употреба:
Нанесете го нежно на усните, секогаш кога ќе почувствувате сувост на усните или пред изложување на ветер, сонце или студ.

Не содржи конзерванс
Без глутен
Без алкохол
Производот не е тестиран на животни

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).