MultiCOMPLEX

300.00ден

Оптимална доза на витамини и минерали

Додаток во исхраната со 13 витамини и 9 минерали

Витамините Б6, Б9, Б12, заедно со железото допринесуваат за намалување на заморот и исцрпеноста, како и за нормална функција на имунолошкиот систем.

Упатство за употреба:
Мултикомплекс капсулите се земаат во доза од 1 (една) капсула на ден.

Составот можете да го погледнете на сликите.

Можеби ќе Ви се допадне и…

Почитувани посетители, со цел подобрување на корисничкото искуство, оваа страница користи колачиња (eng. “cookies”).